Niedzielne popołudnie przy kawie i stalówką w dłoni - warsztaty kaligrafii copperplate w Szarej Wronie we WrocławiuSzara Wrona - logo

ISMOP copperplate wszyscy znamy - nawet jeśli nie kojarzymy tej nazwy. Litery, które poznajemy w polskich szkołach, oparte są na XVIII-wiecznej kursywie angielskiej, czyli właśnie Copperplate Script, z ozdobami i zawijasami, esami-floresami. Na warsztaty kaligrafii 22 maja 2016 w godz. 16:00-20:00 w kawiarni Szara Wrona we Wrocławiu zapraszamy zarówno poczatkujących, jak również zaawansowanych.

Prowadzenie:
Grzegorz Barasiński

Terminy: niedziela, 22 maja 2016, godz. 16:00-20:00.

Koszt: 100,00 zł/warsztaty 4-godzinne, dla studentów i dla wszystkich przy wpłacie zaliczki do 9 maja cena 70,00 zł.

Materiały wykorzystywane na zajęciach w cenie, szczegółówy temat zajęć lub specjalne potrzeby każdy może indywidualnie ustalić z prowadzącym.

Zapisy, zapytania: prosimy kierować maile na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu proszę zamieścić: imię i nazwisko, numer kontaktowy, preferowane pismo do nauki na zajęciach. Prosimy również napisać, dlaczego chcą się Państwo uczyć kaligrafii i czy już wcześniej próbowali się tym zajmować.

Liczba miejsca na każde zajęcia ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczek.