Warsztaty kaligrafii dla początkujących w Warszawie

WARSZAWSKIM słuchaczom naszej Szkoły Kaligrafii przekazujemy dobrą wiadomość - odtąd w Warszawie warsztaty będą dwa razy miesiącu. W listopadzie i grudniu pilotażowo przyjmujemy zapisy na nowe zajęcia na poziomie podstawowym prowadzone przez Martę Umińską. Grupa początkująca będzie również spotykać się w godzinach 10:00-14:00 w Domu Kultury Rakowiec przy Wiślickiej 8. Dla uczestników zawsze mamy pewne propozycje, jakich krojów liter mogą się uczyć, ale istnieje również możliwość, aby zgłaszać przed zajęciami własne potrzeby i propozycje. Kurs podstawowy obejmie naukę pism wczesnośredniowiecznych, gotyckich i renesansowych w różnych wariantach, zastosowanie kaligrafii, redagowanie krótkich tekstów.

Każdy uczestnik sam decyduje, na ile zajęć zamierza przyjść, ile zajęć potrzebuje; każdy dostaje ćwiczenia, rady, wskazówki dopasowane do siebie, dlatego też na warsztaty będzie można przyjść w ciągu roku w dowolnym momencie.

Czas trwania: 4 h od 10.00 do 14.00.
Cena: regularna 100,00 zł/spotkanie, dla uczniów do 15 roku życia 70,00 zł/spotkanie
Prowadzenie: Marta Umińska

Terminy: 5 listopada 2016, 3 grudnia 2016.

Miejsce: Dom Kultury Rakowiec, ul. Wiślicka 8, Warszawa

Zapisy: mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; przy zapisach mailowych prosimy o napisanie paru słów o motywacji do nauki kaligrafii, zostawienie numery kontaktowego i ewentualnie przedstawienie własnych potrzeb związanych z nauką kaligrafii.

Kolejne terminy warsztatów pod okiem Pani Marty Umińskiej - 7 stycznia 2017, 18 lutego 2017, 4 marca 2017, 1 kwietnia 2017, 6 maja 2017, 3 czerwca 2017.   >> Więcej informacji.